O nás

   

  Spoločnosť ATVYN, s.r.o. vznikla v roku 1999 a v súčasnosti sme najväčším slovenským výrobcom interiérových dverí a zárubní, vyrábaných na kvalitnej CNC technológii. Výrobu realizuje výrobný tím s dlhoročnou praxou vo výrobe na zákazku podľa jestvujúcich stavebných otvorov zákazníka. Celkový výrobný sortiment tvorí 23 modelových rád, 84 tvarových prevedení v 29 laminovaných povrchoch od rakúskych producentov laminátov firiem EggerKaindl. Tieto firmy stanovujú svetové trendy v bytovom dizajne, a preto je naša ponuka dekorov pravidelne aktualizovaná. V ponuke sú zahrnuté všetky druhy otvárania dverí - otočné falcové a bezfalcové, posuvné pred stenu a do púzdra, kyvné a lomené dvere. Naše dvere sa stali súčasťou mnohých bytov, domov, hotelov, škôl aj administratívnych priestorov. Vďaka našim dverám s laminovaným povrchom získa Váš interiér nový vzhľad a upúta pozornosť od prvého momentu. 

     Veríme, že  tieto webové stránky Vám prehľadným spôsobom priblížia nami ponúkaný sortiment a pomôžu Vám pri výbere. Keď sa Váš dobrý vkus a štýl pretaví do pekného interiéru, ktorého súčasťou sú naše dvere a zárubne, tak náš cieľ bude splnený.  

     Ako skúsený výrobca nábytku s kvalitnou CNC technológiu poskytujeme služby pre stolárov, firmy a zákazníkov vo forme narezanie plošného materiálu, olepenia nábytkových dielcov ABS hranou, ako aj výrobu atypických tvarov na CNC centre.